VšĮ “Socialinis architektas“ stiprina institucinius gebėjimus ir plečia savanorystės tinklą organizacijoje

VšĮ “Socialinis architektas“ stiprina institucinius gebėjimus ir plečia savanorystės  tinklą organizacijoje
  • 2022 September 5

2022 metais VšĮ “Socialinis architektas” įgyvendino LR SADM finansuojamą projektą „NVO GEBĖJIMŲ STIPRINIMAS TEIKIAMŲ PASLAUGŲ KOKYBĖS GERINIMUI IR PLĖTRAI Į INOVACIJŲ IR PAŽANGIŲJŲ TECHNOLOGIJŲ SRITIS“ Nr. NVOK 04660. Projekto tikslas – suteikti VšĮ “Socialinis architektas” darbuotojams ir savanoriams kvalifikacijų ir kompetencijų, padėsiančių efektyviai prisitaikyti prie kintančių socialinių-ekonominių – verslo poreikių  bei užtikrinti NVO bendradarbiavimą su viešuoju ir verslo sektoriais siekiant plėsti NVO paslaugas inovacijų ir pažangiųjų technologijų srityse.

Projekto metu VšĮ „Socialinis architektas“:

1) sustiprino bendradarbiavimą tarp privataus ir verslo sektorių siekdamas didinti NVO inovacinius pajėgumus ir paslaugų plėtrą; (pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus pramonės ir verslo asociacija)

2) patobulino NVO kompetencijas, kurių metu organizuotas mokymas „Nauji organizacijos veiklos tobulinimo vadybiniai modeliai“, kuriame kompetencijas pasikėlė 20 savanorių.

3) patobulino savanorystės vadybą organizacijoje, nes parengė 10 savanorystės mentorių ir tutorių, kurie šiuo metu plečia ir stiprina savanorystės tinklą VšĮ “Socialinis architektas” organizacijoje.

LR SADM skirta parama 18.680 eurų.