Apie organizaciją

MŪSŲ ORGANIZACIJA

VŠĮ “Socialinis Architektas”

VŠĮ “Socialinis Architektas” (en. Non profit making organization), įkurta 2011 metais, padedant profesionalams ir specialistams, turintiems ilgametę patirtį ir veikiantiems socialinės politikos rėmuose esančiose veiklose: jaunimo ir vyresnio amžiaus asmenų užimtumo, sveikatinimo, švietimo, pagalbos šeimai, socialinės atskirties mažinimo, savanorystės ir kitų pilietiškumą skatinančių veiklų vystymo bei kitose svarbiausiose gerovės srityse. Socialinis Architektas taip pat yra itin aktyvi veikėja socialinio dialogo bei NVO sektoriaus stiprinimo veiklose Lietuvos ir ES lygiu.

 

Ateities planai atnešiantys naudos ne tik organizacijai
VŠĮ „Socialinis Architektas“ – yra itin aktyvi jaunimo ir vyresnio amžiaus asmenų užimtumo, švietimo, pagalbos šeimai, socialinės atskirties mažinimo, savanorystės ir kitų pilietiškumą skatinančių veiklų vystyme bei kitose svarbiausiose gerovės srityse. VŠĮ, įgyvendindama projektus, organizuoja bei veda mokymus, seminarus ir konferencijas, rengia socialinius tyrimus ir studijas, taip pat užsiima konsultavimu. „Socialinis Architektas“ efektyviai veikia socialinio dialogo bei NVO sektoriaus stiprinimo veiklose Lietuvos ir Europos Sąjungos lygiu jau 11 metų, o dabar gali pasidžiaugti dar viena sėkmingai pasirašyta tarptautine paraiška bei naujais bendradarbiavimo planais!
Organizacijos vadovas Petras Mereckas džiaugiasi, kad kreipimasis į Lietuvos inovacijų centrą, Enterprise Europe Network (EEN) atstovą Lietuvoje, atvėrė naujus kelius ir suteikė daug galimybių. „Socialinio architekto“ vadovas teigia: EEN dėka susitikome ir jau pateikėme bendrą tarptautinę paraišką Europos Komisijai su Vokietijos įmone „ GmbH Holtmann “, taip pat išvykę Į EEN organizuojamas parodas bei verslo įmonių išvykas sėkmingai susitarėme bendradarbiauti su Vokietijos asociacija „German Association for Employee Financial Participation“. “ Su pastarąja, VŠĮ nusprendė ateityje kartu dirbti MTEPĮ srityje rengiant bendrus tyrimus ir mokslinio tipo projektus, taip pat pasirašyti ilgalaikio bendradarbiavimo R&D srityje. Europos Komisijai pateikta paraiška „Enhancing strategic partnership to share the best practice for strengthening capacities in respect of employee involvement“ – taip pat numato ambicingas veiklas bei tikslus, kurių link eis „Socialinis Architektas“ kartu su projekto partneriais. Projekto tikslas – tarpvalstybiniu lygmeniu, keičiantis gerąja patirtimi, pateikiant novatoriškas apklausas darbuotojų
įsitraukimo srityje, padėti pamatą Europos Darbo Tarybos (angl. European Works Council) būstinei Baltijos regione įsteigti. Projekto metu bus parengta socialinė apklausa „Challenges and opportunities for setting up a European
Works Council headquarters in Baltic States in view to socio-economic and legal environment”, pagrindinė „Holtmann“ gerosios patirties studija, ekspertų įžvalgos ir išvados. Taip pat bus pateiktos rekomendacijos Lietuvos ir Latvijos vyriausybėms, kaip skatinti darbuotojų įsitraukimą, bus rengiamos
tarptautinės ekspertų dirbtuvės (angl. workshops). Visi ruošiami informaciniai pagrindai turės būti taikomi ne tik šiam projektui, bet ir būsimiems darbams įmonėse nacionaliniu lygiu bei tarptautiniu lygiu dirbant tinklo ekspertams, tad šis sėkmingai pateiktas projektas atneš naudos ne tik organizacijai, bet ir valstybiniu lygmeniu!

VADOVĖ

Ramunė
Mereckienė

Viena iš Socialinis Architektaslyderių, Ramunė Mereckienė, 2015 metais išrinkta į Lietuvai nusipelniusių asmenų dešimtuką už Lietuvos socialinio dialogo ir socialinės partnerystės tinklų plėtojimą , o už finansinio ir gamybinio kapitalo vystymą Vilniaus apskrityje 2014 metais R. Mereckienė apdovanota Kunigaikščio Gedimino II laipsnio ordinu.

KASDIENINĖ VEIKLA

Vykdomi
projektai

Socialinio Architekto šūkis yra „Socialinė politika – tiems, kurie domisi ir prisideda prie geresnio visuomenės gyvenimo bei kuria gerovės valstybę“, todėl Socialinis Architektas vykdomi projektai ir kasdienė veikla yra: mokymų, seminarų ciklų bei konferencijų organizavimas ir vedimas, informacinių kampanijų organizavimas, soc. tyrimų ir studijų rengimas, projektų paraiškų rengimas ir įgyvendinamas, konsultavimas, socialinių partnerystės tinklų tarp valstybinio ir privataus sektoriaus įstaigų ir organizacijų kūrimas siekant prisidėti prie socialinės gerovės šalyje ir ES gerinimo.

DOKUMENTAI

Finansinės ataskaitos

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais

Susisiekite